MIRËSEVINI NË INTERIOR EXPERT!

Interior Expert ofron projektimin dhe zbatimin e gjithe mobilimit per dhomen tuaj te gjumit, kuzhinen, sallonin,  biblioteken, dhomen e miqve, lokalin, hotelin, apo gjithcka qe ju keni nevoje. Mund te lini gjithcka ne doren tone dhe te ndiheni mbret i shtepise suaj kur gjithcka te ket perfunduar…

null

Interior Design

null

Aksesorë

null

Mobilime

null

Etazhere

null

Kuzhina

null

Letër Murale

NE JU OFROJMË

KUZHINA

Kuzhina moderne dhe klasike

PARKETE

Laminat, dru masiv, dru multistrat

DHOMA GJUMI

Matrimoniale, Fëmijësh

Ju mirëpresim për të kënaqur shtëpinë tuaj!

Në prodhimet tona do të gjeni mobilim të plotë duke filluar nga dyer të brendshme, dyer të blinduara, dritare, parkete, guzhina, dhoma gjumi, shkallë dhe parmake, bibloteka, etazhere, veshje guri, fasada të brendshme dhe të jashtme, mozaik, letër murale dhe çdo aksesor që nevojitet për mobilim modele dhe stilime moderne dhe kalsike.